|    Se vores katalog
);

Medarbejdere

3

Claus Egholm
Indehaver
Mobil 25322770
claus@kjellerupvvs.dk

4

John Jensen
Indkøb/Kalkulation
Mobil 22591368
john@kjellerupvvs.dk

8

Dan Topp
Servicechef
Mobil 25261367
dan@kjellerupvvs.dk

5

Lars Thomsen
Projektchef
Mobil 29931371
lars@kjellerupvvs.dk

Kjellerup_VVS_011

Mathias Egholm Bendz
Indkøber
Mobil 25623392
mathias@kjellerupvvs.dk

dannie

Dannie O. Andersen
Projektleder
Mobil 40816512
dannie@kjellerupvvs.dk

7

Jeppe K. Andersen
Projektleder
Mobil 25260012
jeppe@kjellerupvvs.dk

tony2

Tony Jensen
Projektleder
Mobil 25261365
tony@kjellerupvvs.dk

Sally

Sally Nielsen
Lønningsbogholder
Mobil 22467074
sally@kjellerupvvs.dk

10

Mick Froberg
Formand
Mobil 25322870
mick@kjellerupvvs.dk

6

Birthe Jensen
Servicekoordinator
Mobil 20783088
birthe@kjellerupvvs.dk

9

Mads Egholm
Lager / Ejendomme
Mobil 51806067
mads@kjellerupvvs.dk

1

Gitte Mangaard
Økonomiansvarlig
Mobil 22841852
gitte@kjellerupvvs.dk

Hos Kjellerup VVS leder vi altid efter dygtige medarbejdere. Herunder kan du finde vores evt. ledige stillinger.

Du er desuden altid velkommen til at sende en ansøgning og CV til Lars@kjellerupvvs.dk

Projektleder

Skriv til os

Vi er altid klar til at give en hjælpende hånd til lige netop dit projekt.