);

Medarbejdere

Claus

Claus Egholm
Indehaver
Mobil 25 32 27 70
claus@kjellerupvvs.dk

Dan

Dan Topp
Salgs- og Serviceleder
Partner

Mobil 78 79 78 28
dan@kjellerupvvs.dk

Lars

Lars Thomsen
Projektchef
Partner
Mobil 29 93 13 71
lars@kjellerupvvs.dk

Mark

Mark Andersson
Økonomichef
Mobil 26 13 32 44
mark@kjellerupvvs.dk

Billede-kommer-snart

Michael Bjørn
Servicechef
Mobil 20 24 61 88
mbj@kjellerupvvs.dk

Mathias

Mathias Egholm Bendz
Indkøber
Mobil 25 62 33 92
mathias@kjellerupvvs.dk

Billede10

Lars Gerner Skovdal
Projektchef, Ventilation
Mobil 40 58 12 67
ls@kjellerupvvs.dk

Jeppe

Jeppe K. Andersen
Projektleder
Mobil 25260012
jeppe@kjellerupvvs.dk

Tony

Tony Jensen
Projektleder
Mobil 25261365
tony@kjellerupvvs.dk

carsten

Carsten Aasted
Projektleder
Mobil 25262718
caa@kjellerupvvs.dk

Cfs

Christian Farver Sørensen
Projektleder
Mobil  20410438
cfs@kjellerupvvs.dk

Michael

Michael Clemens
Projektleder
Mobil 22921895
michael@kjellerupvvs.dk

Kent

Kent Broen Frederiksen
Projektleder
Mobil 40816512
kbf@kjellerupvvs.dk

Christian

Christian Ljungberg
Projektleder, Ventilation
Mobil 42484288
christian@kjellerupvvs.dk

Casper

Casper Kretschmar Tagesen
Teknisk Tegner, Ventilation
Mobil 25261363
casper@kjellerupvvs.dk

Billede-kommer-snart

Anders Holm
Projektleder, Ventilation
Mobil 25 26 27 19
aho@kjellerupvvs.dk

Billede7

Kim Holst
Projektleder, Ventilation
Mobil 25262713
kho@kjellerupvvs.dk

Mads

Mads Egholm
IT & Flåde
Mobil 51806067
mads@kjellerupvvs.dk

Billede2

Yannick Snedker
Beregner
Mobil 20 99 10 55
ys@kjellerupvvs.dk

Billede-kommer-snart

Brian Gade
Lagerchef
Mobil 25 26 13 53
brian@kjellerupvvs.dk

Gitte

Gitte Mangaard
Økonomiansvarlig
Mobil 22841852
gitte@kjellerupvvs.dk

Birthe

Birthe Jensen
Servicekoordinator
Mobil 78797826
birthe@kjellerupvvs.dk

Billede6

Trine Berg
Serviceassistent
Mobil 78797822
Trine@kjellerupvvs.dk

HeL

Heidi Louring
Servicekoordinator
Mobil 25 26 27 71
heidi@kjellerupvvs.dk

Sally

Sally Nielsen
Lønningsbogholder
Mobil 22 46 70 74
sally@kjellerupvvs.dk

Billede-kommer-snart

Birgitte Biller
Løn-kreditorbogholder
Mobil 41 30 16 74
birgitte@kjellerupvvs.dk

Billede29

Rikke Larsen
Assistent
Mobil 22 35 76 97
rikke@kjellerupvvs.dk

Billede-kommer-snart

Heidi Cilleborg
Servicekoordinator
Mobil 25 26 27 66
heidic@kjellerupvvs.dk

Mick

Mick Froberg
Overmontør, Serviceafd.
Mobil 25 32 28 70
mick@kjellerupvvs.dk

Billede-kommer-snart

Lasse Melgaard Pedersen
Overmontør, Serviceafd.
Mobil 25 26 13 68
lmp@kjellerupvvs.dk

Billede11

Mathilde Egholm Bendz
Marketing-hjemmeside ansvarlig
mathilde@kjellerupvvs.dk

Hos Kjellerup VVS leder vi altid efter dygtige medarbejdere. Herunder kan du finde vores evt. ledige stillinger.

Du er desuden altid velkommen til at sende en ansøgning og CV til Lars@kjellerupvvs.dk

Skriv til os

Vi er altid klar til at give en hjælpende hånd til lige netop dit projekt.