|    Se vores katalog
);

Medarbejdere

3

Claus Egholm
Indehaver
Mobil 25322770
claus@kjellerupvvs.dk

4

John Jensen
Indkøb/Kalkulation
Mobil 22591368
john@kjellerupvvs.dk

8

Dan Topp
Servicechef
Mobil 25261367
dan@kjellerupvvs.dk

5

Lars Thomsen
Projektchef
Mobil 29931371
lars@kjellerupvvs.dk

Kjellerup_VVS_011

Mathias Egholm Bendz
Indkøber
Mobil 25623392
mathias@kjellerupvvs.dk

Lars

Peter
Høgsted
Projektleder
Mobil 25261361
peter@kjellerupvvs.dk

34536090-0DB1-4CC3-9DA1-642340DC25C8

Kent Broen Frederiksen
Projektleder
Mobil 40816512
kbf@kjellerupvvs.dk

7

Jeppe K. Andersen
Projektleder
Mobil 25260012
jeppe@kjellerupvvs.dk

tony2

Tony Jensen
Projektleder
Mobil 25261365
tony@kjellerupvvs.dk

Sally

Sally Nielsen
Lønningsbogholder
Mobil 22467074
sally@kjellerupvvs.dk

10

Mick Froberg
Formand
Mobil 25322870
mick@kjellerupvvs.dk

michael clemens

Michael Clemens
Projektleder
Mobil 22921895
michael@kjellerupvvs.dk

6

Birthe Jensen
Servicekoordinator
Mobil 20783088
birthe@kjellerupvvs.dk

9

Mads Egholm
Lager / Ejendomme
Mobil 51806067
mads@kjellerupvvs.dk

1

Gitte Mangaard
Økonomiansvarlig
Mobil 22841852
gitte@kjellerupvvs.dk

billedpaavej

Rikke Larsen
Kontorassistent
Mobil 22357697
projekt@kjellerupvvs.dk

billedpaavej

Yannick Snedker
Projektberegner
Mobil 20991055
ys@kjellerupvvs.dk

billedpaavej

Anne Marie Stenhøj
Servicekoordinator
Mobil 20246188
ams@kjellerupvvs.dk

billedpaavej

Bo Jørgensen
Sektions Direktør Ventilation
Mobil 20574647
bo@kjellerupvvs.dk

billedpaavej

Christian Ljungberg
Teknisk Projektleder, Ventilation
Mobil 42484288
christian@kjellerupvvs.dk

billedpaavej

Casper Kretschmar Tagesen
Teknisk Tegner, Ventilation
Mobil 25261363
casper@kjellerupvvs.dk

billedpaavej

Lars Gerner Skovdal
Projektleder, Ventilation
Mobil 40581267
Ls@kjellerupvvs.dk

billedpaavej

Mathilde Egholm Bendz
Marketingkoordinator
mathilde@kjellerupvvs.dk

Hos Kjellerup VVS leder vi altid efter dygtige medarbejdere. Herunder kan du finde vores evt. ledige stillinger.

Du er desuden altid velkommen til at sende en ansøgning og CV til Lars@kjellerupvvs.dk

Skriv til os

Vi er altid klar til at give en hjælpende hånd til lige netop dit projekt.