);

Medarbejdere

Claus

Claus Egholm
Indehaver
Mobil 25322770
claus@kjellerupvvs.dk

John

John Jensen
Indkøb/Kalkulation Partner
Mobil 22591368
john@kjellerupvvs.dk

Dan

Dan Topp
Servicechef
Partner

Mobil 78797828
dan@kjellerupvvs.dk

Lars

Lars Thomsen
Projektchef
Partner

Mobil 29931371
lars@kjellerupvvs.dk

Billede-kommer-snart

Michael Bjørn
Servicechef
Mobil 20246188
mbj@kjellerupvvs.dk

Mark

Mark Andersson
Økonomichef
Mobil 26123244
mark@kjellerupvvs.dk

Mathias

Mathias Egholm Bendz
Indkøber
Mobil 25623392
mathias@kjellerupvvs.dk

Jeppe

Jeppe K. Andersen
Projektleder
Mobil 25260012
jeppe@kjellerupvvs.dk

Tony

Tony Jensen
Projektleder
Mobil 25261365
tony@kjellerupvvs.dk

carsten

Carsten Aasted
Projektleder
Mobil 25262718
caa@kjellerupvvs.dk

Cfs

Christian Farver Sørensen
Projektleder
Mobil  20410438
cfs@kjellerupvvs.dk

Michael

Michael Clemens
Projektleder
Mobil 22921895
michael@kjellerupvvs.dk

Kent

Kent Broen Frederiksen
Projektleder
Mobil 40816512
kbf@kjellerupvvs.dk

Christian

Christian Ljungberg
Teknisk Projektleder, Ventilation
Mobil 42484288
christian@kjellerupvvs.dk

Casper

Casper Kretschmar Tagesen
Teknisk Tegner, Ventilation
Mobil 25261363
casper@kjellerupvvs.dk

Billede10

Lars Gerner Skovdal
Projektleder, Ventilation
Mobil 40581267
Ls@kjellerupvvs.dk

Billede7

Kim Holst
Projektleder, Ventilation
Mobil 25262713
kho@kjellerupvvs.dk

Mads

Mads Egholm
IT & Flåde
Mobil 51806067
mads@kjellerupvvs.dk

Billede2

Yannick Snedker
Beregner
Mobil 20991055
ys@kjellerupvvs.dk

Billede29

Rikke Larsen
Assistent
Mobil 22357697
rikke@kjellerupvvs.dk

Birthe

Birthe Jensen
Servicekoordinator
Mobil 78797826
birthe@kjellerupvvs.dk

Billede6

Trine Berg
Serviceassistent
Mobil 78797822
Trine@kjellerupvvs.dk

Gitte

Gitte Mangaard
Økonomiansvarlig
Mobil 22841852
gitte@kjellerupvvs.dk

Sally

Sally Nielsen
Lønningsbogholder
Mobil 22467074
sally@kjellerupvvs.dk

Billede-kommer-snart

Dorte Klitgaard
Kreditorbogholder
Mobil 41301674
dorte@kjellerupvvs.dk

Billede11

Mathilde Egholm Bendz
Marketingkoordinator
mathilde@kjellerupvvs.dk

Mick

Mick Froberg
Formand
Mobil 25322870
mick@kjellerupvvs.dk

Billede8

Aksel Zeeberg
Værktøj & Lager
Mobil 25261353
aksel@kjellerupvvs.dk

Billede5

Søren Christian Sørensen
Serviceleder
Mobil 78797827
scs@kjellerupvvs.dk

Hos Kjellerup VVS leder vi altid efter dygtige medarbejdere. Herunder kan du finde vores evt. ledige stillinger.

Du er desuden altid velkommen til at sende en ansøgning og CV til Lars@kjellerupvvs.dk

Skriv til os

Vi er altid klar til at give en hjælpende hånd til lige netop dit projekt.