);

Medarbejdere

3

Claus Egholm
Indehaver
Mobil 25322770
claus@kjellerupvvs.dk

4

John Jensen
Indkøb/Kalkulation Partner
Mobil 22591368
john@kjellerupvvs.dk

8

Dan Topp
Servicechef
Partner

Mobil 78797828
dan@kjellerupvvs.dk

Billede31

Lars Thomsen
Projektchef
Partner

Mobil 29931371
lars@kjellerupvvs.dk

Kjellerup_VVS_011

Mathias Egholm Bendz
Indkøber
Mobil 25623392
mathias@kjellerupvvs.dk

Billede18

Peter
Høgsted
Projektleder
Mobil 25261361
peter@kjellerupvvs.dk

34536090-0DB1-4CC3-9DA1-642340DC25C8

Kent Broen Frederiksen
Projektleder
Mobil 40816512
kbf@kjellerupvvs.dk

7

Jeppe K. Andersen
Projektleder
Mobil 25260012
jeppe@kjellerupvvs.dk

tony2

Tony Jensen
Projektleder
Mobil 25261365
tony@kjellerupvvs.dk

Sally

Sally Nielsen
Lønningsbogholder
Mobil 22467074
sally@kjellerupvvs.dk

10

Mick Froberg
Formand
Mobil 25322870
mick@kjellerupvvs.dk

michael clemens

Michael Clemens
Projektleder
Mobil 22921895
michael@kjellerupvvs.dk

6

Birthe Jensen
Servicekoordinator
Mobil 78797826
birthe@kjellerupvvs.dk

9

Mads Egholm
Lager / Ejendomme
Mobil 51806067
mads@kjellerupvvs.dk

1

Gitte Mangaard
Økonomiansvarlig
Mobil 22841852
gitte@kjellerupvvs.dk

Billede29

Rikke Larsen
Kontorassistent
Mobil 22357697
projekt@kjellerupvvs.dk

Billede2

Yannick Snedker
Projektberegner
Mobil 20991055
ys@kjellerupvvs.dk

anne m

Anne Marie Stenhøj
Servicekoordinator
Mobil 78797823
ams@kjellerupvvs.dk

Billede16

Bo Jørgensen
Sektions Direktør Ventilation
Mobil 20574647
bo@kjellerupvvs.dk

Billede17

Christian Ljungberg
Teknisk Projektleder, Ventilation
Mobil 42484288
christian@kjellerupvvs.dk

Billede28

Casper Kretschmar Tagesen
Teknisk Tegner, Ventilation
Mobil 25261363
casper@kjellerupvvs.dk

Billede10

Lars Gerner Skovdal
Projektleder, Ventilation
Mobil 40581267
Ls@kjellerupvvs.dk

Billede9

Mark Andersson
Økonomi
Mobil 26123244
mark@kjellerupvvs.dk

Billede11

Mathilde Egholm Bendz
Marketingkoordinator
mathilde@kjellerupvvs.dk

Billede4

Christian Farver Sørensen
Projektleder
Mobil  20410438
cfs@kjellerupvvs.dk

carsten

Carsten Aasted
Projektleder
Mobil 25262718
caa@kjellerupvvs.dk

Billede5

Søren Christian Sørensen
Serviceleder
Mobil 78797827
scs@kjellerupvvs.dk

Billede6

Trine Berg
Serviceassistent
Mobil 78797822
Trine@kjellerupvvs.dk

Billede7

Kim Holst
Projektleder, Ventilation
Mobil 25262713
kho@kjellerupvvs.dk

Billede8

Aksel Zeeberg
Lagermand
Mobil 25261353
aksel@kjellerupvvs.dk

Hos Kjellerup VVS leder vi altid efter dygtige medarbejdere. Herunder kan du finde vores evt. ledige stillinger.

Du er desuden altid velkommen til at sende en ansøgning og CV til Lars@kjellerupvvs.dk

Skriv til os

Vi er altid klar til at give en hjælpende hånd til lige netop dit projekt.